Zakład Poprawczy w Sadowicach

"Młodość to piękna rzecz. Nie dlatego, że pozwala robić głupstwa, lecz dlatego, że daje czas, by je naprawić".
Jean Bernard

 

Pożegnanie lata 2017

Święta
zabawy2
Termin: 3 Paź 2017

     Spotkanie wychowanków i pracowników ZP w Sadowicach z dziećmi z NSOSW z Jaszkotla ze względu na deszczową pogodę musiało odbyć się w pomieszczeniach szkolnych.  W efekcie ze świętowania z pieczeniem ziemniaków w ognisku musieliśmy zrezygnować na rzecz świętowania z pieczeniem kiełbasek na grillu.

 DSC4347


     Dla naszych małych gości przygotowaliśmy zabawy sportowe: grę w duże bierki, kulanie piłek, kręgle, rzucanie do celu, a prócz tego były także miejsca do wspólnego rysowania i kolorowania, wycinanek, malowania twarzy i biesiadowania. 

zabawy

     Dużo zadowolenia i satysfakcji dawały zabawy w grupkach, malowanie twarzy, oglądanie gazetek ściennych, wspólne posilanie się przy kolorowo zastawionym stole, rozmowy, śpiewanie i tańczenie, czy zwyczajne zabawy na korytarzu.

malowanie twarzy1  zabawy3

    Wychowankowie zakładu z uśmiechem dotrzymywali towarzystwa dzieciom z Jaszkotla. I choć sala gimnastyczna wraz z pomieszczeniami  szkolnymi wrzała krzykiem i rozmowami, to jednak wszyscy chętnie spędzali razem czas aż do godziny 14, gdy pożegnaliśmy naszych gości.

bawimy sie razem  dyrekcja

     Pan Dyrektor Grzegorz Dzwonkowski serdecznie podziękował gościom za przybycie i ofiarowanie własnoręcznie wykonanych podarków oraz zaprosił na kolejną wspólną zabawę, albo inny sposób spędzenia czasu.

 

 

Terminy


  • 3 Paź 2017