Zakład Poprawczy w Sadowicach

"Młodość to piękna rzecz. Nie dlatego, że pozwala robić głupstwa, lecz dlatego, że daje czas, by je naprawić".
Jean Bernard

 

MAM TALENT!

Konkursy
IMG_9397a
Termin: 1 Maj 2010 - 28 Maj 2015

    Od kilku lat, w Zakładzie, organizujemy cyklicznie Konkurs „Mam Talent”. Pomyślany na wzór edycji w mediach, przy udziale pracowników i wychowanków, pozwala wielokierunkowo zaprezentować się naszym podopiecznym. Wychowankowie biorący udział w konkursach przygotowują się i biorą udział w kategoriach wokalnych, wokalno-instrumentalnych, tanecznych, kabaretowych i teatralnych. Samodzielnie, lub z pomocą wychowawców, przygotowują niezbędne im w trakcie występów rekwizyty.

Przewodniczącym jury, w kilku edycjach Konkursu, był aktor filmowy i teatralny z Wrocławia - Rafał Kwietniewski.  /Serial „Pierwsza Miłość’/

    W jednej z edycji Konkursu I miejsce zajęła grupa "Teatru ognia". /Teatr ognia to forma działań artystycznych - grupa 5-8 wychowanków systematycznie uczestniczyła - dwa razy w tygodniu - w zajęciach pod kierunkiem instruktora. Chłopcy wykonywali ćwiczenia zręcznościowe przy  użyciu własnoręcznie wykonanych przyborów (poi). Efektem końcowym były prezentowane przez uczestników zajęć pokazy zręcznościowe, oparte o choreografię do utworów muzycznych, podczas których używając już profesjonalnego sprzętu (poi ledowych) grupa” Teatru ognia” zajęła I miejsce w zakładowym Konkursie „Mam Talent”, prezentowała także swoje umiejętności  przy okazji różnych imprez w zakładzie/.

 

 

Terminy


  • Od 1 Maj 2010 do 28 Maj 2015