Zakład Poprawczy w Sadowicach

"Młodość to piękna rzecz. Nie dlatego, że pozwala robić głupstwa, lecz dlatego, że daje czas, by je naprawić".
Jean Bernard

 

Spektakl "Piekło-niebo" we Wrocławskim Teatrze Lalek

Inne
coll
Termin: 4 Cze 2017

     4 czerwca br. grupa chłopców z ZP w Sadowicach obejrzała we Wrocławskim Teatrze Lalek spektakl pod tytułem: „Piekło-niebo” w reżyserii Jakuba Krofty. Po przedstawieniu wychowankowie wraz z opiekunami mieli możliwość zapoznać się z obsługą nagłośnienia i różnymi sposobami wywoływania dźwiękowych efektów specjalnych.
Kolejnym oczekiwanym przez nas wydarzeniem będą warsztaty.

     Projekt współpracy Wrocławskiego Teatru Lalek z Zakładem Poprawczym w Sadowicach realizowany będzie w terminie maj-grudzień 2017r. W ramach porozumienia Teatr zapewni wychowankom Zakładu opiekę merytoryczną podczas przygotowań oraz warsztatów modułu „ACH! Warsztaty o pięknym Teatrze”, zapewni także narzędzia edukacyjne i zorganizuje dwa spektakle „Piekło-niebo” w reżyserii Jakuba Krofty.

     W ramach Pracowni działań włączających „Teatr otwarty!” Wrocławski Teatr Lalek korzysta z dofinansowania ze Środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Kultura Dostępna”. Teatr realizuje kampanię społeczną, dotyczącą włączania osób wykluczonych ze względów zdrowotnych, ekonomicznych, społecznych lub prawnych w działania kulturalne.

 

 

Terminy


  • 4 Cze 2017